Do Warsztatu pozostało...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek.

MAPA MARZEŃ - Warsztat

17.04.2021r.; 

godzina 10.00 – 16.00;

ul. Ogrodowa 32a lokal 6 Warszawa

Warsztat dla kobiet, które:

Zapraszam Cię na warsztat, który pomoże Ci wyjść z roli marzeń do realizacji i spełniania.

O Autorce:

Sylwia Krajewska to psycholog, terapeutka i trener rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem. Jest również autorką książek wspierających rozwój osobisty i budowanie silnych relacji z dziećmi. 

Od 2007 jest właścicielką  gabinetu terapeutycznego Psychocentrum, w którym pracują specjaliści i terapeuci pomagającym parom budować silne i satysfakcjonujące związki. 

Sylwia Krajewska

Czego się nauczysz

Warsztat z tworzenia mapy marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie.
Najpierw porządkujemy ‚życie’ i priorytetyzujemy jego elementy. By móc pójść dalej musisz dowiedzieć się,
w którym miejscu jesteś i czego pragniesz. Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek.

Kluczowy w całym procesie jest sam etap tworzenia mapy. Dla Twojego mózgu to ważny sygnał, na czym masz się skupić, jakie informacje i okazje wyławiać z otaczającej rzeczywistości, aby przybliżyć Cię do realizacji marzeń. Proces jej przygotowania pomaga Ci uświadomić sobie, jakie masz marzenia, cele i plany, bo one często są w Tobie i „wołają”, ale nie zwracasz na nie uwagi, bo nie masz na nie zwyczajnie czasu.

Stworzenie osobistej mapy daje dużo radości i uruchamia kreatywność, uwalnia odwagę. To niezwykły czas dla siebie, w gronie fantastycznych kobiet. Gdy mapa powstanie, pełni funkcję przypominającą, motywującą i porządkującą.

Korzyści z udziału:

Jeżeli potrzebujesz zmiany, ruszyć z miejsca, uporządkować dotychczasowe życie – to ten warsztat jest dla Ciebie !

Zapraszam Cię na niezwykły czas gdzie oderwiesz się od codzienności, gdzie będziesz mogła puścić wodze fantazji, gdzie wykreujesz własne dzieło,  gdzie odpowiesz sobie na ważne pytania i miło spędzisz czas w gronie fantastycznych kobiet.  Tworzenie mapy marzeń, to czas wspaniałej zabawy, relaksu, refleksyjności, zmian, planowania nowego, a przede wszystkim zamieniania marzeń w cele.

Jeśli chodzi ci po głowie jakieś marzenie, doprecyzuj je. Im lepiej jesteś przygotowana, tym łatwiej osiągniesz to, o czym marzysz.

Miejsce:

ul. Ogrodowa 32a lokal 6 Warszawa

Opinie klientów

Pani Sylwio,

Śpieszę donieść, że mapa, którą robiłam na warsztatach DZIAŁA !!!!Jestem w szoku, ale to nie było tylko wyklejenie jej, zabawa i fajny czas razem.

Dziękuję i polecam ją każdemu.

Anna

Pani Sylwio,

dziękuję za ten czas wytchnienia, za spotkanie z tyloma fajnymi kobietami, za możliwość oderwania się od codzienności. To super czas na relaks a przy okazji taka możliwość zmierzenia się ze sobą, dotknięcia tylu ukrytych pragnień w sobie.

Moja mapa wisi w sypialni. Udało mi się zrealizować już 3 marzenia w tak krótkim czasie. Widzę efekty, to jest takie budujące.

Mam wreszcie wymarzony samochód, a z jego kupnem i wyborem tak długo zwlekałam, nie wiem czemu. Odwiedziłam przyjaciółkę, która mieszka na południu Polski. Spędziłyśmy fantastyczny tydzień we dwie. Zapisałam się na kolejne studia, mój wymarzony kierunek. Wydawało mi się, że już to nie dla mnie, a teraz wierzę w to, że zawsze można zacząć, że szkoda życia na gdybanie. I zmieniłam pracę !!!! Już nie chcę budzić się co rano z nastawieniem, znowu do tej pracy muszę iść. Budzę się z radością, że robię to, co kocham.

Dziękuję i sobie i Pani za ten czas, za odkurzenie zapomnianych pragnień.
Odkładałam siebie na kiedyś ale to bez sensu.
Życie to tu i teraz o czym Pani tyle wspominała.

z pozdrowieniami i wdzięcznością – Karolina

P.S. niech dalej Pani robi swoje!

Karolina

Dzień dobry,

byłam sceptycznie nastawiona do tego typu warsztatów. Ale muszę przyznać, że fajnie czas spędziłam. Poznałam Dorotkę i Violę. Moja mapa wisi, patrzę na nią i cieszę się tym co tam jest.

No i czekam na efekty…

Pierwszy już jest, odwiedziłam syna w Kanadzie. Odważyłam się.

dziękuję !

Janka

Teraz tylko 390;

W cenę wliczone są: 

Ilość miejsc ograniczona

5
Decyduje kolejnośc zgłoszeń
Przewiń do góry