O nas

Familio Story to marka, która powstała z myślą o całych rodzinach. 

  • Szyjemy ubrania dla kobiet, mam i dzieci,
  • Tworzymy terapeutyczne książki, które pomagają kobietom odzyskać czas dla siebie i poczucie własnej wartości
  • Tworzymy książki dla dzieci, które uczą rozmawiać o ważnych rzeczach
  • Tworzymy ekologiczne i bezpieczne zabawki dla dzieci
  • i wreszcze oferujemy terapie i kursy online, aby pomóc rozwiązywać codzienne problemy. 

Zapragnęłam stworzyć takie miejsce, gdzie ubrania będą dobrymi ubraniami, które podkreślą kobiecość, i jednocześnie będzie można czuć się w nich komfortowo, a przede wszystkim SOBĄ. 

Od lat pracuję na rzecz kobiet. Jestem psychologiem, terapeutą. Prowadzę spotkania indywidualne i grupy rozwojowe w obszarze poczucia własnej wartości, kobiecości i relacji. To moja życiowa misja – pomaganie i wspieranie w rozwoju. Napisałam i wydałam kilka książek („Opowiedz mi, co u ciebie – bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci”,  „Zatrzymaj się”  oraz  „Dziennik wdzięczności i trening poczucia własnej wartości”). Uwielbiam patrzeć jak kobiety zmieniają się, rozkwitają, nabierają pewności siebie.

Ucząc innych, sama też się uczyłam, aby móc dać jak najwięcej z siebie. Z uwagi na kreatywność, która towarzyszy mi całe życie i chęć rozwijania innych, skończyłam naukę wizażu i analizę kolorystyczną. Chciałam obok warsztatów psychologiczno – terapeutycznych dać kobietom coś więcej, inne spojrzenie na siebie.

A dziś, chcę podzielić się z całymi rodzinami sobą, ale w nowej odsłonie. Pragnę projektować dla nich ubrania oraz tworzyć poradniki i produkty online wspierające w pokonywaniu codziennych wyzwań.  

Przewiń do góry