Terapia dla par: kurs on-line

kurs on-line pomagający uzdrowić relacje, przywrócić bliskość i zadbać o wspólną przyszłość

Skorzystaj z KURSU ONLINE opracowanego przez psycholog z 20-letnim doświadczeniem w terapii

…to nie tylko Ty tak czujesz! Wiele związków zostało wystawionych na próbę podczas pandemii i wiele osób w relacji czuje, że utknęło w martwym punkcie.

O Autorce:

Sylwia Krajewska to psycholog, terapeutka i trener rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem. Jest również autorką książek wspierających rozwój osobisty i budowanie silnych relacji z dziećmi. 

Od 2007 jest właścicielką  gabinetu terapeutycznego Psychocentrum, w którym pracują specjaliści i terapeuci pomagającym parom budować silne i satysfakcjonujące związki. 

Sylwia Krajewska

Czego się nauczysz

Dla kogo przeznaczony jest kurs:

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Jak długo trwa kurs?

Opinie klientów

KUPIŁAM kurs wczoraj i jestem mile zaskoczona. Piękna szata graficzna, bardzo przystępnym językiem napisany, mądra treść i te ćwiczenia !!!. Pani Sylwio, gratuluję super pomysłu na taki kurs. Dopiero jestem na pierwszym rozdziale i już się uczę. Przejrzałam pozostałe, podoba mi się to, co już zdążyłam wyłapać dla siebie. Jestem sama, po przejściach… szukam szczęścia w związkach ale gdzieś popełniam błąd. Liczę, że kurs będzie dla mnie pomocny. Dziękuję.

Beata

Kupiłam ten kurs, bo nie jestem zadowolona z relacji w której tkwię od 2 lat i nie wiem co dalej. Z jednej strony boję się odejść, że zostanę sama i nikogo sobie nie znajdę, a z drugiej strony wcale nie jestem szczęśliwa.. Odwiedzam co jakiś czas stronę kochamzabardzo.pl i trafiłam na ten kurs. I DZIĘKUJĘ za niego. Bardzo otwiera mi oczy !!!!! Sporo odkrywam o sobie. Pierwszy i drugi rozdział bardzo do mnie przemawia, staram się wdrażać to co Pani Sylwia pisze, sumiennie wykonuję ćwiczenia, które wydają się banalne, proste ale wcale takie nie są. Wymagają ode mnie wysiłku i zzangażowania i zastanowienia nad sobą. Coraz bardziej zaczynam zastanawiać się, że być może szkoda mojego życia i czasu. Chcę i potrzebuję zmiany. Wiem, że marnowanie życia na bycie z kimś kto do mnie nie pasuje nie ma sensu. I on i ja się męczymy… ale daję nam ostatnią szansę. Trzymajcie kciuki :). Liczę na to, że ten kurs dobrze mnie ukierunkuje, popchnie do właściwych zmian.

Anna

Kupiłam kurs dotyczący związków. Staram się systematycznie z nim pracować. Dużo zyskuję dzięki treści, która jest cenna. Fajnym pomysłem są ćwiczenia. Dużo wnoszą. Odkrywam siebie, jestem gotowa na zmiany. Nie śpieszę się z kursem. Daję sobie czas na analizę i to jest super. Mam chłopaka od roku i jest między nami różnie, wcześniej byłam w dwóch związkach ale nie udanych. Chciałabym stworzyć naprawdę dobrą relację. Namawiam chłopaka aby kupił kurs dla siebie abyśmy mogli razem pracować nad naszą relacją. pozdrawiam,

Karolina

Teraz tylko 98,89;

Dożywotni dostęp do kursu

Przewiń do góry